0

اخبار روز

طاهری و ترکاشوند در طبقه دوم آزادی! + از گرفتن گوش تا در آغوش گرفتن ربیع‌خواه! – آموزشکده فنی و حرفه ای

فروردین ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۱۸ ب.ظ توسط

ورزش سه: در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و از هفته سوم پرسپولیس به مصاف الوصل رفته و با دو گل از حرف خود پیش افتاده است
بازی دو تیم تا دقیقه ۷۴ با نتیجه ۲ بر ۰ به نفع پرسپولیس در جریان است .

ورزش سه: در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و از هفته سوم پرسپولیس به مصاف الوصل رفته و با دو گل از حرف خود پیش افتاده است .

طاهری و ترکاشوند در طبقه دوم آزادی!

نزدیک به ۳۰ هزار هوادار این بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند . علی پروین ، مهرداد میناوند و دیگر بازیکنان سابق پرسپولیس هم برای حمایت از تیم محبوبشان به استادیوم رفته‌اند. اما بین دو نیمه بازی تصویر عجیبی منتشر شد و در آن علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس همراه با ترکاشوند مدیر اقتصادی سابق قرمزپوشان در طبقه دوم استادیوم حضور یافتند و شاهد بازی تیم سابقشان در بین تماشاگران بودند .

——————-

 خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (دوشنبه) در چارچوب دیداری از گروه C لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوصل امارات رفت و در نیمه اول دو بار موفق به گشودن دروازه این تیم شد، دو گلی که بعد از آن شاهد شادی گل‌های جالبی بودیم
از گرفتن گوش تا در آغوش گرفتن ربیع‌خواه!

علی علیپور هم که موفق شد از روی نقطه پنالتی گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند، به سمت محسن ربیع‌خواه رفت و خوشحالی‌اش را با او تقسیم کرد. بعد از علیپور، بقیه بازیکنان هم به سمت ربیع‌خواه رفتند که امروز روی نیمکت نشسته است. ربیع‌خواه هم بعد از انتقادات زیادی که نسبت به عملکردش می‌شد، در این بازی از سوی برانکو نیمکت نشین شده است.

 خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (دوشنبه) در چارچوب دیداری از گروه C لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوصل امارات رفت و در نیمه اول دو بار موفق به گشودن دروازه این تیم شد، دو گلی که بعد از آن شاهد شادی گل‌های جالبی بودیم.

* بعد از به صدا درآمدن سوت پایان نیمه اول و زمانی که تیم‌ها در حال ترک زمین بودند، همه تماشاگران حاضر در ورزشگاه اقدام به تشویق محسن مسلمان کردند.

از گرفتن گوش تا در آغوش گرفتن ربیع‌خواه!

فرشاد احمدزاده که زننده گل اول پرسپولیس بود، بعد از گشودن دروازه‌ الوصل، به سمت هواداران تیمش رفت و به نشانه اعتراض گوش‌هایش را گرفت. احمدزاده بعد از شکست پرسپولیس دربی مقابل استقلال مورد حمله هواداران تیمش گرفته بود.

پاسخ دهید