0

اخبار روز / فوتبال

محل بازی با پارس جم را فردا اعلام می‌کنیم + الهلال در ۲۰ دقیقه، کار حریفش را ساخت – آموزشکده فنی و حرفه ای

بهمن ۲۶, ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۹ ق.ظ توسط

ورزش سه: حمیدرضا کریمویی، مدیر عامل پدیده درباره محل برگزاری دیدار پدیده و پارس جنوبی اظهار کرد: هنوز به جمع‌بندی نهایی درباره انتخاب ورزشگاه نرسیده‌ایم اما قطعا فردا در این باره تصمیم گیری نهایی خواهیم کرد
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان همچنین درباره بلیط فروشی الکترونیکی این بازی نیز گفت: تلاش ما این است تا این کار هر هفته انجام شود، البته ورزشگاه ثامن‌الائمه زیرساخت های لازم برای ارایه این کار از جمله شماره صندلی را ندارد ولی اگر شرایط فراهم باشد قطعا تلاش می‌کنیم تا با هماهنگی هیات فوتبال خراسان رضوی بلیط فروشی الکترونیکی را در بازی با پارس جنوبی نیز داشته باشیم.

وی افزود: هر دو ورزشگاه ثامن‌الائمه و امام رضا(ع) شرایط برگزاری مسابقه را دارند اما باید جلسه‌ای را فردا با کادر فنی برگزار نماییم و درباره آن تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهیم.

ورزش سه: حمیدرضا کریمویی، مدیر عامل پدیده درباره محل برگزاری دیدار پدیده و پارس جنوبی اظهار کرد: هنوز به جمع‌بندی نهایی درباره انتخاب ورزشگاه نرسیده‌ایم اما قطعا فردا در این باره تصمیم گیری نهایی خواهیم کرد.

——————-

خبرگزاری فارس: از هفته بیستم رقابت‌های لیگ فوتبال عربستان الهلال حریف آسیایی استقلال در دیدار مقابل الباطن به میدان رفت و در شرایطی که با یک گل تا دقیقه ۷۰ عقب بود در این زمان ۵ گل به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه ۵ بر یک پیروز میدان لقب بگیرد
الهلال با این برد ۴۵ امتیازی شد و به صدرنشینی مقتدرانه خود در لیگ عربستان ادامه داد.

خبرگزاری فارس: از هفته بیستم رقابت‌های لیگ فوتبال عربستان الهلال حریف آسیایی استقلال در دیدار مقابل الباطن به میدان رفت و در شرایطی که با یک گل تا دقیقه ۷۰ عقب بود در این زمان ۵ گل به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه ۵ بر یک پیروز میدان لقب بگیرد.

گل‌های این بازی را برای الهلال سلمان فرج دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی و ۸۵، جهفالی ۷۳، کروتی ۸۹ و مختار فلاته ۱+۹۰ به ثمر رساندند.

پاسخ دهید