0

اخبار روز

محمود عباس با ولیعهد عربستان دیدار کرد + حمله به زائران اربعين خنثي شد – آموزشکده فنی و حرفه ای

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۷:۴۸ ب.ظ توسط

خبرگزاری ایلنا: «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ادامه سفر خود به عربستان سعودی با «سلمان بن عبدالعزیز» ولیعهد این کشور دیدار کرد
خبرگزاری ایلنا: «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در ادامه سفر خود به عربستان سعودی با «سلمان بن عبدالعزیز» ولیعهد این کشور دیدار کرد.
سلمان بن عبدالعزیز در این‌باره گفته بود که ریاض در تمامی عرصه‌ها از فلسطین حمایت می‌کند و موضع ما در قبال این مساله تغییرناپذیر است.

عباس پیش از این با «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی نیز درباره مسائل فلسطین تبادل نظر کرده بود.

دو طرف در این دیدار درباره مسائل منطقه و آخرین تحولات فلسطین رایزنی کردند.

——————-
خبرگزاری ایرنا: منابع امنیتی استان واسط در شرق عراق امروز (پنجشنبه)اعلام کردند: یک حمله تروریستی به زائران اربعین حسینی در بخش الصویره در شمال استان واسط خنثی شد
این بمب دست ساز بر سر راه زائران زیارت اربعین روی یک پل درشمال استان واسط کار گذاشته شده بود.

این منابع افزودند: تروریست ها قصد داشتند با یک بمب دست ساز شامل ظرف بزرگی از نتیرات آمونیاک به زائران اربعین حمله کنند اما قبل از هر اقدامی، نیروهای امنیتی موفق به کشف بمب شدند.

پیش از این مسوولان سیاسی و مقامات امنیتی هشدار داده بودند که داعش پس از شکست های خفت بار در میدان نبرد در عراق و سوریه ممکن است به حرکت های بزدلانه علیه زائران اربعین دست بزند.

پیاده روی میلیونی اربعین امسال تاکنون حادثه امنیتی نداشته است.

خبرگزاری ایرنا: منابع امنیتی استان واسط در شرق عراق امروز (پنجشنبه)اعلام کردند: یک حمله تروریستی به زائران اربعین حسینی در بخش الصویره در شمال استان واسط خنثی شد.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید